Op zoek naar een sprankelende start in de vastgoedwereld?

Wij bieden een unieke kans voor een BIV-stagiair om ons team te versterken in de regio WEMMEL – MERCHTEM.

Wie ben jij?

Je bent een ambitieuze en gedreven (toekomstige) BIV-stagiair met een passie voor vastgoed. Je hebt een ondernemende geest en een natuurlijk talent voor commercieel succes. Initiatief nemen en verantwoordelijkheid dragen zitten in jouw DNA.

Wat ga je doen?

Als BIV-stagiair krijg je de kans om zelfstandig een portefeuille van verhuurvastgoed te beheren en te ontwikkelen. Je wordt ondergedompeld in alle aspecten van het makelaarsvak en krijgt de ruimte om te groeien en te leren.

Wat bieden wij?

Je maakt deel uit van een dynamisch team binnen een van de meest toonaangevende immokantoren in de noordrand. Wij bieden een professionele omgeving waarin je wordt ondersteund en begeleid door ervaren collega's. Daarnaast zijn er uitstekende doorgroeimogelijkheden en een competitief vergoedingspakket.

Klinkt dit als jouw ideale start?

Ben jij klaar voor een uitdagende en lonende carrière in de vastgoedsector? Stuur ons dan jouw CV en motivatiebrief naar stijn@structura.be en wie weet verwelkomen we jou binnenkort in ons team!

Vraag uw gratis schatting aan Schatting Blijf op de hoogte Schrijf u in